Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

         
 
 

Kuruluşundan bugüne İhracat ile bütünleşmiş olan EUFRUIT LTD ŞTİ yıllardır yaş sebze meyve ihracatı yapmaktadır. Yurt dışı ihracat sektörünün aranılan kalite standartlarına sahip olan EUFRUIT özellikle ihracat sektöründe üstün hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Sektörün tüm işleyiş biçimlerine vakıf bir firma olmasının yanı sıra bünyesinde ki deneyimli ve uzman kadrosu ile Dünyanın dört bir yanına ürün pazarlamakla beraber yoğunluğu Avrupa, Ukrayna ve Rusya’ya vermektedir. Pazarlamasını yaptığımız ürünlerin başında üzüm,mandalina,greyfurt,portakal,limon,kiraz ve incir gelmektedir.Firmamız daha iyi kaliteyi  temin etmek için yatırımlarına  hızla devam etmektedir.

 

Eu Fruit exports fresh fruit and vegetables since the establishment. Eu Fruit has got all quality standart of sector and also to service with high quality to customers, 
Our experienced and export management  team has a great depth of knowledge of sector.
Eu fruit provides the highest quality service in the export of fresh Türkiye fruits and vegetables to our customers.Our export of products,mainly to Europe,Russia,Ukraine.
We are exporting grape,orange,lemon, tangerine,grapefruit,cherry and fig. The essential reason behind our continuing exportation operation is that we care much quality standard for products.
The invensments are contioning by our company for he best quality…

 

 

     
           
 
© copyright 2011 eufruit   ANASAYFA // HAKKIMIZDA // ÜRÜNLER // KALİTE // İLETİŞİM
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player